J.B.S
Zakład Produkcyjno-Handlowy
Jarosław Bastrzyk
 
O FIRMIE
   

Firma JBS powstała w 1956 roku z inicjatywy Stefana Bastrzyka. W początkowej fazie działalności wprowadzono do produkcji sprzęt gospodarstwa domowego. Po nawiązaniu współpracy w roku 1960 z Centralą Handlu Zagranicznego VIS w Warszawie, rozpoczęto produkcję narzędzi na rynki zagraniczne.
Od roku 1965 nawiązano współpracę z Fabryką Samochodów Ciężarowych STAR w Starachowicach, wytwarzając w ramach kooperacji części do samochodów, utrzymując produkcję narzędzi. Po przeobrażeniach gospodarczych w Polsce w latach osiemdziesiątych i załamaniu współpracy z FSC STAR, ukierunkowaliśmy działalność na produkcję narzędzi, powiększając asortyment, zwracając szczególną uwagę na jakość wytwarzanych produktów. Nabyte doświadczenia podczas pięćdziesięcioletnej działalności firmy, gwarantują dobrą jakość wyrobów, także, co charakteryzuje firmy rodzinne w nowych warunkach gospodarczych, zminimalizowanie kosztów wytwarzania, co ma zasadnicze znaczenie na jednostkowe ceny wyrobów.
Wieloletnie doświadczenie organizacji pracy umożliwia oferować Państwu dobry jakościowo wyrób, stosując najniższe ceny w kraju
.

Pozostajemy do usług

Skarżysko-Kamienna, 2005 r.

 
   
Aktualności |O firmie| Oferta | Cennik | Kontakt
Copyrights © 2005 JBS